SURYA SOUND - formy działania



„Surya Sound” prowadzi następujące działania:
 1. Organizuje sprzedaż licencji na nagrania płytowe LUCYANA (Lucjan Wesołowski) firmom fonograficznym.
 2. Prowadzi pośrednictwo muzyczne w dziedzinie wydawnictw płytowych, wykorzystania muzyki do filmów itp.
 3. Organizuje sprzedaż internetową, w ramach której nagrania Lucyana i innych artystów sprzedawane są w formie kompaktów oraz jako mp3 w ponad 50 sklepach online w wielu krajach, z iTunes na czele.
  W Polsce nagrania Lucyana są do nabycia w formie MP3 na www.soho.pl (Lucyan, Wesołowski Lucjan). Oczywiście można je ściągać także ze sklepów internetowych znajdujących się w innych krajach. Głównym sprzedawcą kompaktów Lucyana i innych artystów, promowanych przez „Surya Sound” jest amerykańska firma CD BABY (www.cdbaby.com). Wysyła ona płyty nabywcom na całym świecie. Lista kompaktów proponowanych przez „Surya Sound” za pośrednictwem CD BABY oraz warunki zakupu są na stronie www.cdbaby.com (Lucyan, Shakti Vilas , David Hopkins, Oranta Chamber Choir, Kovi Szabolcs, Piotr Kolasa , Anaw ecc.).
  CD BABY jest także partnerem „Surya Sound” w dziedzinie sprzedaży muzyki jako mp3 . Firma ta umieściła w wielu sklepach online liczne płyty Lucyana i innych artystów, promowanych przez „Surya Sound”. Drugim partnerem „Surya Sound”w tej dziedzinie jest amerykańska firma BFM DIGITAL (www.bfmdigital.com).
  Kompakty Lucyana i innych artystów promowanych przez „Surya Sound” można nabyć droga wysyłkową od węgierskiego wydawcy płyt Lucyana, firmy „ANANDA SOUNDS” (www.anandasounds.hu). Kontakt po polsku, angielsku i węgiersku – „Ananda Sounds” tel./fax +36/1/2804463 email: bolt@anandasounds.hu. Można także skontaktować sie bezpośrednio z „Surya Sound”, klikając na „Kontakt” na stronie na której się Państwo znajdujecie.
 4. Organizuje od strony artystycznej i technicznej nagrania artystów z różnych krajów.
 5. Zapewnia artystom możliwość realizacji nagrań cyfrowych w studio w Weronie („Surya Sound Studio”), a także poza jego siedzibą. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy aparaturze YAMAHA i ROLAND, którą można przewozić w dowolne miejsce.